بیمه دانا شهرام ایهامی کد 1879
مدير:09131118877 تلفن های ثابت :
صدور:09138777734 14- 03135815312
درمان: 09133061058 فاکس: 03135815163
​با سلام و احترام به شما مراجعه کننده عزیز
چنانچه به هر صورتی از طریق هر نوع آگهی یا اطلاع دوستانتان وارد این سایت شده اید و قصد شما همکاری با این دفتر بیمه است خوش آمد میگوییم و بطور خلاصه موارد ذیل رایادآور میگردیم :
شرایط استخدام کارمند دفتری :
با سلام و احترام به شما دوست عزیز که آماده همکاری با ما شده اید شرکت بیمه دانا شعبه خیابان پروین کد 1879 درنظر دارد طی فراخوان اعلام شده برای رشد صنعت بیمه و ایجاد اشتغال به فرمایش رهبر معظم انقلاب  اسلامی جهت  همکاری از عزیزان علاقمند به کسب و کار بخصوص قشر جوان و جویای کار و تحصیل کرده دعوت کرده و ضمن آموزشهای اولیه نسبت به بکارگیری و استخدام جوانان مملکت ایران بزرگ و همیشه جاوید اقدام نماید .

شرایط استخدام نیرو به شرح ذیل است :

ترجیح و اولویت ما در درجه اول افرادی هستند که به برنامه فناوران مسلط هستند

اولویت دوم ما سایر افراد هستند . 

استخدام و همکاری در شرکت بیمه دانا دفتر خیابان پروین اعتصامی نبش حکیم شفائی دوم ساختمان برنا 4 طبقه 4 باشرایط  زیر  امکان پذیر است .

1-           زمان کار : از 8 صبح الی 16:30 بعدازظهر بصورت یکسره

2-           میزان حقوق :

ماه اول بصورت آزمایشی و آموزشی است (بغیر از کسانی که قبلا سابقه کار در بیمه دارند )شرایط این قرارداد طبق قانون کار است .

از ماه بعد میزان حقوق بنا به ساعات کار محاسبه و بصورت حقوق ثابت  پرداخت میشود . بیمه تامین اجتماعی جزو قوانین کشور است و در این دفتر اجرا میشود و برای کارگر از شروع استخدام قراردادی پرداخت میشود .

مزایای استخدام در دفتر بیمه دانا شعبه خیابان پروین :

                    

3-   بیمه درمان تکمیلی : درصورت تمایل میتوانید زیر پوشش بیمه درمان ممتاز نمایندگان بیمه دانا کل کشور قرار گرفته  و از  کلیه هزینه های درمان و بستری و بیمارستانی و ویزیت و دارو و دندانپزشکی و سایر هزینه های درمانی و معالجات خود و خانواده خود از شرکت بیمه دانا بهره برده  و تقریبا درمان شما و خانواده شما شامل فقط  همسر و فرزند و پدر و مادر در حالت عادی رایگان خواهد شد .

4-           آموزش : کلیه دوره های آموزشی در محل دفتر بیمه دانا شعبه خیابان پروین آماده ارائه و انجام است . برای دوره های آموزشی در صورتی که متعهد به انجام خدمت در محل این دفتر بیمه شوید هزینه ای دریافت نخواهد شد و در صورت صرفا گذراندن دوره و استفاده در محل دیگر میتوانیم با کمال میل در کنار شما باشیم ولی هزینه های آموزش در این صورت از شما دریافت خواهد شد . کلیه آموزشهای لازم با بهره گیری از وسایل کمک آموزشی و تصویری و صوتی انجام خواهد پذیرفت 

 

مدارک لازم : برای شروع همکاری اصل شناسنامه و کارت ملی  و تصویر آخرین مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و یا بالاتر و ارائه  کپی تمام صفحات مدارک فوق و دو قطعه عکس 3 در 4 رنگی یا سیاه و سفید به همراه تکمیل فرم ثبت نام مخصوص و تکمیل فرم قرارداد اولیه به دفتر بیمه دانا خیابان پروین اعتصامی نبش حکیم شفائی دوم ساختمان برنا 4 واحد 11 طبقه 4 مراجعه فرمایید .

 

شرایط استخدام نیروی پیمانکار حضوری یا دورکاری » 

نیروی پیمانکاری نیرویی است که طی قرارداد پیمانکاری اقدام به صدور بیمه نامه های مشتریان دفتر مینماید و در ازای هر بیمه نامه که وارد سیستم و تایید میکند درصدی از مبلغ حق بیمه را دریافت میکند.این درصد از 1 تا 5 درصد بستگی به رشته های مختلف متفاوت است و بصورت قراردادی فی مابین تنظیم میشود . مثلا حق بیمه دریافتی از یک مشتری 2 میلیون تومان است که میتواند از 1 تا 5 درصد آن را برای وارد کردن این بیمه داخل کامپیوتر پس از کسر مالیات قانونی ارزش افزوده و تکلیفی  دریافت نماید . میزان تخمینی درآمد یک پیمانکار در  این دفتر حداقل 1 میلیون تومان و حداکثر میتواند تا 6 میلیون تومان ارتقا یابد . البته در صورت فروش بیشتر عوامل فروش دفتر و مراجعه بیشتر مشتریان طبیعی است که تعداد صدور بالاتر رفته و این مبلغ میتواند بیشتر نیز باشد .  پیمانکار تک نفره صدور بیمه تامین اجتماعی ندارد . ساعت کار مشخص ندارد . محل مشخص ندارد . ولی بیمه  مشتری ارجاع شده را باید در همان روز ارجاع به وی صادر و نتیجه را مشخص  کند . 

قرارداد فروش :

نوع بعدی قراردادی که ما با شما دوست عزیز میتوانیم منعقد کنیم قرارداد فروش یا عاملیت فروش است . در این نوع قرارداد بجای یک تا 5 درصداز کل قیمت فروش  50 درصد سهم کارمزد نماینده پس از کسر مالیات تکلیفی و ارزش افزوده از آن شماست . فروش یعنی جذب مشتری و راضی کردن وی برای خرید بیمه از نماینده بیمه دانا . نتیجه آن پرداخت 50 درصد از کارمزد است و زمان صدور بیمه نامه نیز مبلغ سهم درصد صدور نیز جداگانه پرداخت خواهد شد البته اگر شخص فروشنده نسبت به وارد کردن بیمه نامه اقدام نماید . برای سایر سوالات پیش آمده خود با ما تماس بگیرید . 

شهرام ایهامی مدیر مسئول

با سپاس و آرزوی سلامتی و شادی برای تمام جوانان جویای کار و فعال کشور عزیزمان

مدیر مسئول دفتر 09131118877